Борзнянська РДА
      Анонси
















               


              Назад

              Клубна першість Борзнянського району з настільного тенісу 2013-2014 р
              І тур

              30 листопада 2013 року стартувала четверта клубна першість Борзнянського району з настільного тенісу. Цього року першість проводиться по двох лігах. У вищій лізі зібралися  шість  кращих на сьогодні команд. Стільки ж команд стартувало  і у першій лізі ( передбачалося 8 ). Команди вищої ліги змагалися в спортивному залі держсільгосптехнікуму, а першої в с. Кинашівка. За регламентом чемпіон району визначиться в січні-лютому 2014 року. За підсумками першості краща команда першої ліги наступного сезону замінить  останню команду вищої ліги. Наводимо технічні результати турніру:

              Вища ліга
              Команди-учасниці

              1.Зірка                Носелівка
              2.Динамо           Носелівка
              3.Зоря                 Мала Загорівка
              4.Технікум          Борзна
              5.Ера                   Борзна
              6.ТК Берестовець Берестовець




              1

              Зірка

              Технікум

              3-0

              2

              Зоря

              Динамо

              1-3

              3

              Ера

              ТК Берестовець

              3-2

              4

              Зірка

              Динамо

              3-1

              5

              Технікум

              ТК Берестовець

              1-3

              6

              Зоря

              Ера

              3-1

              7

              Зірка

              ТК Берестовець

              3-0

              8

              Динамо

              Ера

              3-1

              9

              Технікум

              Зоря

              1-3

              10

              Зірка

              Ера

              3-2

              11

              ТК Берестовець

              Зоря

              2-3

              12

              Динамо

              Технікум

              3-0

              13

              Зірка

              Зоря

              3-2

              14

              Ера

              Технікум

              3-2

              15

              ТК Берестовець

              Динамо

              0-3

              Турнірна таблиця

              1 місце  -        Зірка          Носелівка           
              2 місце  -        Динамо     Носелівка
              3 місце  -        Зоря           Мала Загорівка
              4 місце  -        Ера            Борзна
              5 місце  -        ТК              Берестовець
              6 місце  -        Технікум    Борзна

              Перша ліга
              Команди-учасниці

              1.Нива                 Кинашівка
              2.Кекси                Кинашівка
              3.Штурм             Мала Загорівка
              4.Легенда            Борзна
              5.Колос               Носелівка
              6.Юність             Берестовець


              1

              Юність

              Легенда

              3-0

              2

              Штурм

              Кекси

              3-0

              3

              Колос

              Нива

              3-0

              4

              Юність

              Кекси

              3-0

              5

              Легенда

              Нива

              2-1

              6

              Штурм

              Колос

              1-2

              7

              Юність

              Нива

              3-0

              8

              Кекси

              Колос

              0-3

              9

              Легенда

              Штурм

              0-3

              10

              Юність

              Колос

              2-1

              11

              Нива

              Штурм

              0-3

              12

              Кекси

              Легенда

              2-1

              13

              Юність

              Штурм

              2-1

              14

              Колос

              Легенда

              3-0

              15

              Нива

              Кекси

              3-0

              Турнірна таблиця

              1 місце       -        Колос         Носелівка
              2 місце       -        Юність       Берестовець
              3 місце       -        Щтурм       Мала Загорівка
              4 місце       -        Нива          Кинашівка
              5 місце       -        Легенда      Борзна
              6 місце       -        Кекси         Кинашівка

              ТУРНІРНА  ТАБЛИЦЯ  ПІСЛЯ  І ІГРОВОГО  ТУРУ
              Вища ліга


              Команда

              Очки

              1

              Зірка                  Носелівка

              30

              2

              Динамо              Носелівка

              27

              3

              Зоря                   Мала Загорівка

              24

              4

              Ера                    Борзна

              22

              5

              ТК                     Берестовець

              21

              6

              Технікум           Борзна

              20

               

              Перша ліга


              Команда

              Очки

              1

              Колос                Носелівка

              30

              2

              Юність              Берестовець

              27

              3

              Штурм              Мала Загорівка

              24

              4

              Нива                 Кинашівка

              22

              5

              Легенда             Борзна

              21

              6

              Кекси                Кинашівка

              20

                       Ігри другого ігрового туру відбудуться  14 грудня 2013 р.





              Назад



              18 Серпня 2018 10:00
              17 Серпня 2018 08:00
              16 Серпня 2018 09:00
              09 Серпня 2018 10:00
              03 Серпня 2018 08:00
              23 Липня 2018 12:00