Борзнянська РДА
   Анонси
         


        Назад

        Міні-футбол. Першість району серед ветеранів, пам'яті М.І.Бакуна

        15 грудня в спортивному залі Борзнянської дитячо-юнацької спортивної школи проведено першість району з міні-футболу серед ветеранів (вік гравців 35 р. і ст.), пам'яті Миколи Бакуна.

        Микола Іванович Бакун, життя якого трагічно обірвалося, більше двадцяти років очолював районну федерацію футболу і зробив дуже багато для розвитку масового спорту на Борзнянщині. Вшанувати пам»ять спортсмена і організатора спорту цього року вийшли 4 колективи. За коловою системою вони і визначили переможця.

        Слід відзначити, що з кожним роком рівень ветеранського футболу росте. Ось і цього разу ветерани продемонстрували зрілу майстерність, добру фізичну підготовку і величезне бажання перемогти. Уже після першого туру змагань визначилися головні претенденти на перемогу. Комарівська «Фортуна» з рахунком 5-3 здолала носелівську «Зірку» а новостворений «Тандем» (так називається збірна команда ветеранів Петрівки і Великої Загорівки) перемогла борзнянський «Темп-Ветеран». У поєдинку між собою «Фортуна» та «Тандем» обмінялися забитими м»ячами, а борзнянці з рахунком 5-2 перемогли носелівців. У зустрічі «Фортуни» і «Темпу» все вирішилося на останній хвилині гри. Влучний удар Олександра Дудки приніс перемогу сільським футболістам. Доля головного призу вирішувалася у заключному поєдинку. І випустити такий шанс підопічні Петрівського сільського голови Олега Дейнеки не могли. Здобувши переконливу перемогу «Тандем» за набраними очками зрівнявся з «Фортуною», але за додатковими показниками цілком заслужено, до речі вперше, здобув почесний приз. «Тандем» виступав у такому складі: Семенко Анатолій, Нагорний Віталій, Нагорний Микола, Силко Ігор, Федорченко Анатолій.

        Пам'ятний кубок, диплом першого ступеня та «золоті» медалі переможцям вручив головний суддя змагань, начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Іващенко.

        Ці змагання традиційні і проводяться щороку. Організатори змагань будуть раді бачити серед учасників турніру і інші ветеранські колективи.

        Назад        21 Червня 2018 10:00
        16 Червня 2018 07:00
        15 Червня 2018 13:00
        15 Червня 2018 08:00
        14 Червня 2018 10:00
        12 Червня 2018 14:30
        12 Червня 2018 11:00