Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Клубна першість Борзнянського району з настільного тенісу 2013-2014 р
                ІІ тур

                14 грудня 2013 року  проведено  другий тур клубної першості Борзнянського району з настільного тенісу. Серед команд вищої ліги  впевнено до чемпіонського звання крокує носелівська «Зірка». Досвідчена команда здобула вже десять перемог поспіль. Здається і цього року носелівцям ніхто не складе конкуренції. А «піджимає» їх у турнірній таблиці теж носелівська команда- «Динамо». Враховуючи те, що у першій лізі впевнено лідирує носелівський «Колос» то наступного року може статися так, що із шести команд вищої ліги – три будуть носелівські. До речі недавно відбулася першість району з настільного тенісу серед школярів і там теж перемогли носелівські спортсмени.  За збереження прописки у вищій лізі відчайдушну боротьбу ведуть борзнянська «Ера» та ТК «Берестовець» (згідно  Регламенту команда технікуму, як господар спортивного залу, зберігає прописку у вищій лізі ).
                Наводимо статистичні  дані змагань.

                Вища ліга


                1

                Зірка

                Технікум

                3-0

                2

                Динамо

                ТК Берестовець

                3-2

                3

                Зоря

                Ера

                3-2

                4

                Зірка

                ТК Берестовець

                3-0

                5

                Технікум

                Ера

                1-3

                6

                Динамо

                Зоря

                3-2

                7

                Зірка

                Ера

                3-0

                8

                ТК Берестовець

                Зоря

                0-3

                9

                Технікум

                Динамо

                0-3

                10

                Зірка

                Зоря

                3-0

                11

                Ера

                Динамо

                1-3

                12

                ТК Берестовець

                Технікум

                3-0

                13

                Зірка

                Динамо

                3-0

                14

                Зоря

                Технікум

                3-0

                15

                Ера

                ТК Берестовець

                1-3

                 

                Перша ліга


                1

                Легенда

                Колос

                0-3

                2

                Нива

                Штурм

                0-3

                3

                Кекси

                Юність

                1-3

                4

                Легенда

                Штурм

                1-3

                5

                Колос

                Юність

                3-1

                6

                Нива

                Кекси

                3-0

                7

                Легенда

                Юність

                0-3

                8

                Штурм

                Кекси

                3-1

                9

                Колос

                Нива

                3-0

                10

                Легенда

                Кекси

                3-1

                11

                Юність

                Нива

                3-0

                12

                Штурм

                Колос

                0-3

                13

                Легенда

                Нива

                3-2

                14

                Кекси

                Колос

                1-3

                15

                Юність

                Штурм

                1-3

                 

                ТУРНІРНА  ТАБЛИЦЯ  ПІСЛЯ  ІІ ІГРОВОГО  ТУРУ
                Вища ліга


                Команда

                Очки

                1

                Зірка                  Носелівка

                60

                2

                Динамо              Носелівка

                54

                3

                Зоря                   Мала Загорівка

                48

                4

                Ера                    Борзна

                43

                5

                ТК                     Берестовець

                43

                6

                Технікум           Борзна

                40

                Перша ліга


                Команда

                Очки

                1

                Колос                Носелівка

                60

                2

                Юність              Берестовець

                51

                3

                Штурм              Мала Загорівка

                51

                4

                Легенда             Борзна

                43

                5

                Нива                 Кинашівка

                42

                6

                Кекси                Кинашівка

                41

                         Ігри  заключного  третього  ігрового туру відбудуться  взимку  2014 р.





                Назад



                29 Травня 2018 12:00
                26 Березня 2018 16:00