Борзнянська РДА
      Анонси















                 


                Назад

                Першість області  серед ДЮСШ
                Перша ліга ( північна  зона )

                Команди – учасниці
                ДЮСШ      БОРЗНА
                ДЮСШ      КОРОП
                ДЮСШ      КОРЮКІВКА
                ДЮСШ      СЕМЕНІВКА
                ДЮСШ      НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ
                ДЮСШ      СОСНИЦЯ

                Команди Борзнянської ДЮСШ  готують  до змагань тренери Олександр Романенко та Олег Кордюк.
                5  тур . 20.10.2013 р.

                 

                 

                молодша група

                старша група

                Борзна

                Семенівка

                0-1

                1-0

                Корюківка

                Короп

                2-1

                1-0

                Новгород-Сіверськ

                Сосниця

                2-0

                1-1

                Зіграні пропущені ігри

                 

                 

                молодша група

                старша група

                Корюківка

                Сосниця

                2-1

                7-2

                Турнірна таблиця після першого кола змагань
                Молодша група

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Короп

                5

                4

                0

                1

                9-2

                12

                2

                Семенівка

                5

                3

                0

                2

                11-3

                9

                3

                Новгород-Сіверський

                5

                3

                0

                2

                7-11

                9

                4

                Корюківка

                5

                2

                0

                3

                6-8

                6

                5

                Сосниця

                5

                1

                1

                3

                3-6

                4

                6

                Борзна

                5

                1

                1

                3

                4-10

                4

                Старша група

                Команда

                І

                В

                Н

                П

                М

                О

                1

                Корюківка

                5

                4

                1

                0

                20-7

                13

                2

                Семенівка

                5

                2

                2

                1

                7-5

                8

                3

                Борзна

                5

                2

                1

                2

                6-6

                7

                4

                Новгород-Сіверський

                5

                1

                3

                1

                12-14

                6

                5

                Короп

                5

                2

                0

                3

                5-9

                6

                6

                Сосниця

                5

                1

                2

                2

                5-10

                5

                Ігри другого кола відбудуться весною 2014 року.

                Назад



                29 Травня 2018 12:00
                26 Березня 2018 16:00