21 травня 2015

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Борзнянській райдержадміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» повідомляємо, що 16 жовтня 2019 року о 14:00 в малому залі районної ради (1 поверх) відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання складу Громадської ради при Борзнянській районній державній адміністрації.

До участі у зборах запрошуються всі інститути громадянського суспільства (представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України). Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

  • рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;
  • електронна версія вказаних документів у форматі Microsoft Word (.doc, .docx).

Заява та додатки подаються у довільній формі (зразки документів додаються).

4 жовтня 2019 року — останній день приймання заяв для участі в установчих зборах. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що буде повідомлено на офіційному вебсайті райдержадміністрації та в місцевих ЗМІ.

Заяву про бажання взяти участь в установчих зборах (з відповідними додатками) подавати до 17.00 год. 4 жовтня 2019 року на адресу: каб. № 6, вул. П. Куліша, 104, м. Борзна, 16400. Електронна пошта: borzadm_post@cg.gov.ua. Контактні телефони: (04653) 34-404, 098-915-19-33.

Відповідальна особа: Пархитько Лариса Володимирівна.

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів
інститутів громадянського суспільства для обрання складу
Громадської ради при Борзнянській райдержадміністрації

 

Зразки документів

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу
Громадської ради при Борзнянській РДА