back

02 лютого 2017

Попрощалися з героєм

2 лютого Борзянщина прощалася з уродженцем с. Берестовець молодшим сержантом 72-ї окремої механізованої бригади Володимиром Бальченком, який загинув 29 січня поблизу Авдіївки від осколкових поранень під час відбиття ворожої атаки.

В останню путь провели героя близько 500 чоловік: прощалися рідні, друзі, представники влади, в.о. голови районної державної адміністрації Віктор Бондаренко, голова районної ради Віктор Горбащенко, депутат обласної ради Анатолій Хавило, бойові побратими, представники політичних партій, односельці та жителі сусідніх сіл Оленівки і Комарівки.

Від його рідної домівки траурна процесія рушила до церкви Святого Різдва Богородиці, де відспівали загиблого. Перед церквою та на кладовищі школярі і дорослі зустрічали героя з державними прапорами стоячи навколішки.

1 лютого церемонія прощання із Володимиром Бальченком та ще шістьма бійцями 72-ї ОМБР, які героїчно полягли у запеклих боях за Авдіївку, відбулася у столиці на Майдані Незалежності.

Цього ж дня Указом Президента України №22/2017 Володимир Бальченко посмертно був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.