back

Створено «Карту допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Чернігівська область»

17 квітня 2020

У рамках проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми у Чернігівській області» розроблено «Карту допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Чернігівська область» на основі сервісу google maps (https://sites.google.com/view/nmimap-chernihiv/ – посилання на карту). Громадська організація «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, який координує роботу в Чернігівській області у напрямку протидії торгівлі людьми, зокрема встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, стали ініціаторами створення даної карти.

«Карта допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Чернігівська область» створена для допомоги громадянам в пошуку Закладів соціальної допомоги, Центрів безоплатної правової допомоги, Громадських організацій , які, в свою чергу, можуть надавати консультації з питань протидії торгівлі людьми.

Також, даний довідник містить розділи з контактними даними суб’єктів, задіяних у Національному механізмі взаємодії (НМВ) на обласному та районному рівнях.

Особа, яка звернулася для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, має права відповідно ст.14 Закону України «Про протидію торгівлі людьми».